Image
Image

O NÁS


Společnost

PROFEMO s.r.o. je mladá, ryze česká společnost orientovaná na poskytování služeb v oblasti lehké výroby a v oblasti komplexní logistiky. Primárním cílem společnosti je podpora, vyhledávání pracovních příležitostí a pomoc při zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Vytvářením pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením podporujeme integritu a rovné šance na trhu práce. Zároveň zvyšujeme prestiž společensky odpovědné firmy.

Nepřemýšlíme o zdravotně postižených primárně jako o lidech s hendikepem, vytváříme otevřenou firemní kulturu respektující potřeby a zájmy našich zaměstnanců.

Zaměstnáváme více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením. V oblasti zaměstnávání osob je naším cílem vytvářet odpovídající pracovní podmínky, umožňující vykonávání pracovních povinností s důrazem na vysoký standart kvality a profesionalitu námi poskytovaných služeb.

 

Politika kvality

pdf icon Usilujeme o to, aby veškeré námi vyráběné produkty svou kvalitou odpovídaly a splňovaly všechny požadavky našich zákazníků a ostatních zainteresovaných stran na kvalitu a včasnost dodání. Dobré jméno naší společnosti, které jsme si působením vybudovali během krátké doby, chceme i nadále udržovat v podvědomí jak našich zákazníků, tak široké veřejnosti. 

 

Certifikace

Jsme certifikovaná společnost dle normy ISO 9001

iso 9001 v1

 

 

O nás - Profemo

Image

Provozovna:
PROFEMO s.r.o.
Kostomlátecká 210
288 02 Nymburk

Přihlásit | © 2019 PROFEMO s.r.o., designed by Petr Holman